Pracuj z nami!

Kariera w Nexus Polska

Jesteśmy grupą ponad 150 specjalistów skupionych na dostarczaniu najlepszych, specjalistycznych rozwiązań informatycznych dla podmiotów leczniczych. Chcemy by nasze rozwiązania spełniały oczekiwania klientów. Projektowanie rozwiązań informatycznych wymaga pracy projektowej skupiającej osoby o różnej wiedzy i doświadczeniu. Tworzymy je łącząc ludzi o różnych kompetencjach.

Może właśnie Ty pomożesz nam ten cel osiągnąć?

Sprawdź aktualne rekrutacje i dołącz do nas!

Kontakt
Jeśli masz pytania związane z pracą w Nexus Polska skontaktuj się z nami.

Biuro

Szyperska 14, Poznań
rekrutacja@nexuspolska.pl

Kariera w Grupie NEXUS AG

W Grupie NEXUS opracowujemy jedne z najbardziej innowacyjnych produktów oprogramowania dla sektora opieki zdrowotnej. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców rozwiązań e-zdrowia w Europie a nasze rozwiązania umożliwiają lekarzom i personelowi medycznemu skoncentrowanie się na tym, co najważniejsze. W ten sposób wnosimy cenny wkład w codzienną pracę w szpitalach, ośrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki i laboratoriach. Nasz cel, jakim jest uproszczenie, przyspieszenie i usprawnienie procesów opieki zdrowotnej, motywuje nas i napędza. W poszukiwaniu przełomowych technologii nieustannie się rozwijamy i wspieramy się sugestiami oraz impulsami naszych pracowników. To kreatywne i zwinne podejście, w połączeniu z pracą zespołową, uczciwością i radością z interdyscyplinarnej i międzyzakładowej współpracy, zapewnia nasz ciągły sukces.

Czy chcesz również coś zmienić w opiece zdrowotnej dzięki swojej wiedzy i osobowości? W takim razie czekamy na Twoją aplikację!

Aktualne rekrutacje w Grupie Nexus AG

O NEXUS AG

Kontakt
Svenja Randerath
Jeśli masz pytania związane z pracą w Grupie NEXUS AG skontaktuj się z nami

Irmastraße 1, 78166 Donaueschingen
recruiting@nexus-ag.de | +49 771 229600

Zapraszamy do kontaktu
Kontakt Mail
X
Lightbulb