Nasza praca

1 500 pracowników pochodzących z 33 krajów, w 7 krajach codziennie opracowuje innowacyjne oprogramowanie dla systemów opieki zdrowotnej. Chcemy ułatwić opiekę medyczną w XXI wieku i wspierać pracę lekarzy i pielęgniarek umożliwiając skupienie się na tym, co najważniejsze: na pacjentach!

Oprócz rozwoju oprogramowania medycznego, NEXUS oferuje inne usługi z zakresu IT wspierając klientów w wielu obszarach ich działalności.

 

"W opiece nad pacjentami rozwiązania IT zawsze muszą działać. Dbam by sprzęt i technologia zawsze była gotowa do użycia. Pomagam w utrzymaniu naszych rozwiązań tak by zawsze służyły pacjentom."

- Ermira Etemi __ Technik systemów IT, Szwajcaria

Aby osiągnąć ten cel, łączymy najlepsze pomysły międzynarodowych zespołów. Zachęcamy pracowników do korzystania z doświadczenia kolegów by kreatywnie rozwiązywać różne zadania.

"Lubię pracę zespołową. Otwarcie dla nas nowych rynków to wyzwanie, które bardzo nam się podoba. Szczególnie cieszę się z projektów realizowanych dla takich podmiotów jak Cardio_Toracic Center w Monako"

- Olivier Bracco __ Customers Relationship Manager, Francja

 

"Freedom to Innovate" oznacza, że mamy zaufanie do kompetencji i zdolności naszych pracowników i dajemy im swobodę projektowania pracy w najlepszy możliwy sposób, aby mogli wykonywać swoje zadania. Potrzeby naszych klientów zwykle odgrywają kluczową rolę w procesie projektowania rozwiązań. Nasze standardy pacy zapewniają orientację w zakresie granic w jakich możemy się poruszać.

"Najbardziej podoba mi się koordynacja prac między naszymi zespołami a klientami. Wyzwanie to tworzenie oprogramowania, które będzie spełniało wymagania użytkowników. Aktualnie pracujemy nad nowych  NEXUS / PORTAL PACJENTA i mamy nadzieję, że będzie bardzo użyteczny "

- Tobias Schlecht __ Kierownik ds. Zarządzania Produktami ONE / NEXUS, Deutschland

Zmiana jest częścią naszej tożsamości w GRUPIE NEXUS AG, ponieważ wzrost i transformacja organizacyjna są tak samo częścią naszego DNA, jak lojalność i konsekwencja naszych pracowników. W ten sposób tworzymy różnorodność, pozostajemy elastyczni i otwarci na nowe pomysły.

W ten sposób tworzymy ONE / NEXUS!

Rekrutacje w Grupie NEXUS AG

Kontakt
Svenja Randerath
Jeśli masz pytania dotyczące pracy w Grupie NEXUS AG skontaktuj się z nami.

Irmastraße 1, 78166 Donaueschingen
recruiting@nexus-ag.de | +49 771 229600

Zapraszamy do kontaktu
Kontakt Mail
X
Lightbulb