Nasze wartości

GRUPA NEXUS charakteryzuje się różnorodnością, nie tylko pod względem naszych pracowników, ale także pod względem struktury organizacyjnej.

Wspólne działania zawsze opierają się na naszych wartościach korporacyjnych. Te wartości tworzą podstawę współpracy w grupie oraz z naszymi interesariuszami. Łączą wszystkich pracowników Grupy NEXUS, niezależnie od stanowiska i lokalizacji.

1. Szacunek i uczciwość

Cenimy uczciwe i pełne szacunku relacje, ponieważ to one tworzą podstawę do współpracy.

2. Szczerość

Jesteśmy wobec siebie szczerzy. Cenimy różne perspektywy, ponieważ najlepsze rezultaty osiągamy poprzez szczery i otwarty dyskurs.

 

3. Równe szanse

Cenimy różnorodność i równe szanse. Równe traktowanie to podstawowa wartość naszej organizacji. Każdy pracownik ma w firmie takie same możliwości, niezależnie od płci czy pochodzenia.

4. Objektywność

Naszą współpracę cechuje obiektywizm. Nasi klienci i nasze produkty są zawsze w centrum naszej uwagi. To oni są motorami naszych działań i naszych innowacji.

5. Integralność

Nasze codzienne działania opierają się na ścisłym przestrzeganiu zasad moralnych i etycznych. Jako firma oferujemy naszym pracownikom dużą swobodę ale nasze wspólne wartości i przestrzeganie ich pomagają nam efektywnie korzystać z tej wolności.

Zmiana jest częścią naszej tożsamości w GRUPIE NEXUS AG, ponieważ wzrost i transformacja organizacyjna są tak samo częścią naszego DNA, jak lojalność i konsekwencja naszych pracowników. W ten sposób tworzymy różnorodność, pozostajemy elastyczni i otwarci na nowe pomysły.

W ten sposób tworzymy ONE / NEXUS!

Rekrutacje w Grupie NEXUS AG

Kontakt
Svenja Randerath
Jeśli masz pytania dotyczące pracy w Grupie NEXUS AG skontaktuj się z nami.

Irmastraße 1, 78166 Donaueschingen
recruiting@nexus-ag.de | +49 771 229600

Zapraszamy do kontaktu
Kontakt Mail
X
Lightbulb