Skoncentrowani na sektorze ochrony zdrowia

Jesteśmy grupą ponad 100 specjalistów skupionych na dostarczaniu najlepszych, specjalistycznych rozwiązań informatycznych dla podmiotów leczniczych. Chcemy by nasze rozwiązania spełniały oczekiwania klientów. Projektowanie rozwiązań informatycznych wymaga pracy projektowej skupiającej osoby o różnej wiedzy i doświadczeniu. Tworzymy je łącząc ludzi o różnych kompetencjach.

  • Development - tworzymy aplikacje desktopowe, intranetowe oraz mobilne, nasze rozwiązania obsługują komunikację z urządzeniami dostarczanymi przez producentów sprzętu medycznego. Odpowiadamy za projektowanie nowych oraz utrzymanie i rozwój już istniejących systemów.

 

  • Implementation & Services - jesteśmy odpowiedzialni za analizę, przygotowanie i prowadzenie wdrożeń w szpitalach. Zapewniamy szkolenia dla personelu medycznego, administratorów systemu oraz wsparcie techniczne. Nasze kompetencje potwierdzają certyfikaty z metodologii zarządzania projektami Prince 2 zarówno Foundation, jak i Practitioner oraz z tworzenia i zarządzania bazami danych ORACLE i systemami operacyjnymi.

 

  • Sales & Sales Support - współpracujemy z klientami towarzysząc im w rozwoju i dobierając rozwiązania technologiczne odpowiednie do specyfiki ich działalności. Dostarczamy wiedzę, doświadczenie oraz przekonujemy, że dzięki systemom IT praca w szpitalach może być łatwiejsza.

 

  • Back Office - jesteśmy wsparciem dla wszystkich procesów wewnętrznych w firmie.

 

Zapraszamy do kontaktu
Kontakt Mail
X
Lightbulb