ESKULAP / RIS

Aplikacja wspiera obsługę wielu pracowni diagnostycznych. W odróżnieniu od rozwiązań konkurencyjnych jest komponentem NEXUS / ESKULAP. Nie wymaga integracji i realizuje rozliczanie świadczeń wspólnie z całym systemem. Moduł służy do obsługi pracowni RTG, ultrasonografii, tomografii komputerowej, endoskopii i innych.

Najważniejsze funkcje

Moduł obejmuje pełen zakres funkcjonalności. W jego skład wchodzą rejestracja pacjenta i planowanie terminu badania, komunikacja z urządzeniami diagnostycznymi, edycja i weryfikacja wyniku wraz z jego wydrukiem. Integracja z pozostałymi modułami NEXUS / ESKULAP umożliwia płynną wymianę danych z jednostkami kierującymi np. szpitalne oddziały, poradnie czy izby przyjęć. Dzięki możliwościom udostępnianym przez standard DICOM oraz ścisłej współpracy z modułem PACS, w pracowni możliwe jest wyświetlanie różnego rodzaju obrazów diagnostycznych, w tym zdjęć RTG, sekwencji obrazów z USG, skanów tomograficznych, nagrań wideo z endoskopu itp.

  • system posiada wspólny dla wszystkich użytkowników moduł rejestracji pacjentów obsługujący jednocześnie wiele pracowni diagnostycznych
  • rejestracja pacjenta z możliwością nanoszenia danych pacjenta
  • generowanie standardowych raportów w dowolnym zadeklarowanym czasie.
Zapraszamy do kontaktu
Kontakt Mail
X
Lightbulb