Project Manager

Twój zakres obowiązków:

  • nadzór, wsparcie i koordynacja realizacji projektów IT w firmie – kontrolowanie projektowe procesu tworzenia i rozwoju aplikacji biznesowych
  • planowanie harmonogramów realizacji projektu i wspieranie zespołów w ocenie zadań
  • zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach zespołów projektowych
  • koordynacja realizacji zadań w projektach
  • raportowanie do Zarządu i Menadżerów wyższego szczebla
  • kontrolowanie i raportowanie postępów i realizacji budżetu w projektach
  • zarządzanie ryzykiem prowadzonych projektów
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy oraz zewnętrznymi podmiotami
  • prowadzenie dokumentacji projektowej.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • minimum 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów IT i zarządzaniu zespołem projektowym
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach
  • praktyczna znajomość przynajmniej jednej metodyki zarządzania projektami (Agile, SCRUM, Prince)
  • orientacja na jakość, projekt i pracę zespołową
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • umiejętność pracy w środowisku wieloprojektowym
  • chęć i odwaga do inicjowania zmian, wprowadzania ulepszeń i optymalizacji
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • wiedza o specyfice pracy wdrożeniowej
  • znajomość zagadnień dotyczących integracji oprogramowania i infrastruktury IT, budowy i rozwoju systemów dedykowanych
  • znajomość rynku medycznego w zakresie pracy personelu medycznego.
Zapraszamy do kontaktu
Kontakt Mail
X
Lightbulb