KARIERA

Szukamy osoby, która będzie miała możliwość rozszerzania kompetencji w zakresie tworzenia i rozwijania systemów informatycznych działających w jednostkach ochrony zdrowia. 

Szukamy osoby, która poprowadzi nasz dział testów. Jeśli posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu zapraszamy do kontaktu.

Jeżeli lubisz pracę z ludźmi, interesuje Cię stały rozwój zawodowy to zapraszamy do aplikowania do działu ERP.  Zatrudnimy osobę odpowiedzialną i samodzielną.

Jeśli znasz zasady pracy relacyjnych baz danych (preferowane Oracle) oraz posiadasz praktyczną znajomość SQL oraz PL / SQL jesteś osobą jakiej szukamy. 

Jeżeli posiadasz wykształcenie wyższe, techniczne lub jesteś studentem ostatnich dwóch lat i angażujesz się w to co robisz możesz dołączyć do zespołu odpowiedzialnego tworzenie aplikacji mobilnych. 

Szukamy osoby, zainteresowanej stałym podnoszeniem kwalifikacji oraz możliwościami uczestnictwa w ciekawych projektach. Możesz dołączyć do zgranego zespołu odpowiedzialnego za testy naszych aplikacji. 

Szukamy osoby, odpowiedzialnej, zainteresowanej pracą w spółce dostarczającej nowoczesne rozwiązania informatyczne dla podmiotów leczniczych. Zapewniamy stałe podnoszenie kwalifikacji oraz możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach. 

Specjalizujemy się w tworzeniu oraz wdrażaniu oprogramowania przeznaczonego dla sektora opieki zdrowotnej. Zespół, do którego możesz aplikować odpowiada za wdrażanie i utrzymywanie systemu Eskulap. Poszukujemy ludzi odpowiedzialnych i zaangażowanych w wyznaczone zadania.

Branża medyczna nieustannie dostarcza nam interesujących wyzwań, tworząc znakomite warunki do rozwoju zawodowego.  Szukamy osób samodzielnych, lubiących pracę z klientami oraz współpracę z wieloma działami w jednej organizacji. Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w naszym zespole APLIKUJ!

Administrowanie bazami danych Oracle nie jest Ci obce, znasz systemy Linux/Windows, szukasz pracy w sektorze, który dynamicznie się rozwija? Dołącz do naszego zespołu a będziesz mógł rozwijać swoje umiejętności i poznawać nowe zastosowania dla swojej wiedzy. 

Producent Systemu Eskulap, firma Nexus Polska, nieustannie się rozwija i rozszerza zakres swoich usług.
Naszym celem jest dostarczanie najlepszych możliwych rozwiązań na rynku.
Może właśnie Ty pomożesz nam ten cel osiągnąć? Sprawdź stanowiska pracy, na które poszukujemy kandydatów.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, napisz do nas:

Specjalizujemy się w tworzeniu oraz wdrażaniu oprogramowania przeznaczonego dla sektora opieki zdrowotnej. Korzysta z niego ponad 100 podmiotów leczniczych (20% rynku) w całej Polsce. Tworzymy aplikacje desktopowe, aplikacje intranetowe, usługi sieciowe, aplikacje obsługujące komunikację z urządzeniami oraz aplikacje mobilne. Nasi klienci cenią sobie przede wszystkim profesjonalne podejście oraz terminowość realizacji usług.

Nexus to zespół zgranych ludzi, którzy swoją pracę wykonują z pasją i zaangażowaniem. Staramy się, aby pracownicy byli zadowoleni ze swojej pracy i dobrze czuli się w naszej firmie. Jeżeli zechcesz dołączyć do naszego zespołu, możemy zaoferować Ci:

  • możliwość rozwoju i współpracy z doświadczonym zespołem,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub inne formy zatrudnienia jeśli Tobie na nich zależy,
  • realizowanie różnych projektów,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • szkolenia zawodowe,
  • kartę MultiSport,
  • przyjazną lokalizację w centrum Poznania (nad Wartą, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta) i dobry dojazd komunikacją miejską.
GÓRA