.NET Developer

Umowa o pracę: 8 000 - 14 000 zł brutto / miesiąc

Kontrakt B2B: 10 000 - 18 000 zł netto (+VAT) / miesiąc

Szukamy programistów z doświadczeniem w pracy nad aplikacjami .NET. Dołączysz do jednego z naszych zespołów tworzących rozwiązania webowe oparte o .NET (Core / Framework) oraz Angular. Znajdziemy miejsce zarówno dla typowego backendowca, jak i full stacka lubiącego JavaScript / TypeScript. Będziesz brał udział w wytwarzaniu aplikacji oraz usług stanowiących elementy systemów szpitalnych, które wspomagają codzienną pracę personelu medycznego.

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie backendu (.NET, .NET Core) aplikacji o przemyślanej architekturze
  • tworzenie testów automatycznych (jednostkowych, integracyjnych, E2E)
  • ciągły rozwój umiejętności
  • projektowanie tworzonych komponentów
  • code review i współpraca z innymi programistami oraz testerami (team QA)
  • tworzenie testów automatycznych
  • wsparcie dla konsultantów, którzy zajmują się wdrażaniem tworzonych przez Ciebie funkcjonalności
  • udział w spotkaniach agile'owych, brainstormach i sesjach event storming.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość C# / .NET
  • znajomość webowych technologii .NETowych (np. ASP.NET Core)
  • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
  • znajomość dobrych praktyk programistycznych
  • znajomość Git
  • znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • znajomość Angular 8+, TypeScript
  • doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych
  • doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach
  • doświadczenia z konteneryzacją (Docker, Kubernetes)
  • praktyczna znajomość architektury mikroserwisowej
  • znajomość Oracle PL/SQL.
Zapraszamy do kontaktu
Kontakt Mail
X
Lightbulb