Ars Medical Piła Sp. z o.o.

Ars Medical Piła Sp. z o.o. to niepubliczny podmiot leczniczy od wielu lat korzystający z Systemu Klasy HIS Eskulap i systematycznie rozszerzający zakres wykorzystywanego rozwiązania.
Ostatnie wdrożenie obejmowało rozbudowę HIS o Moduł Poradnia, wraz z innowacyjnym systemem rozpoznawania mowy i zamiany mowy na tekst. Zakład posiada również System Klasy ERP Impuls.
Wymagania podmiotu leczniczego w odniesieniu do jakości i funkcjonalności systemu zostały ujęte w postepowaniu przetargowym, do którego stanęło tylko dwóch oferentów. Zamawiający wymagał bowiem z jednej strony obsługi pacjentów przyjmowanych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, a z drugiej szerokiego zakresu funkcjonalności ułatwiających obsługę pacjentów komercyjnych. Oferowany przez nas produkt wygrał nie tylko ceną, ale przede wszystkim spełnieniem wszystkich wymagań funkcjonalnych.

Szpital tworzony od 1991 jako alternatywa do publicznej opieki medycznej początkowo funkcjonował jako Klinika Ars Medica. Przez ponad 26 lat, dzięki zaangażowaniu wielu specjalistów powstawały kolejne oddziały, poradnie i pracownie diagnostyczne. W 2016 r. zakończono bardzo poważną inwestycję rozbudowy obiektu Ars Medical, a jej efekty cieszą kolejnych zadowolonych pacjentów.

Wysoka jakość usług przyniosła szpitalowi wiele certyfikatów i nagród m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001:2008.

GÓRA