15.09.2021

Kolejne odbiory w Projekcie Ministerstwa Zdrowia.

Miło nam poinformować, że w ostatnim tygodniu z powodzeniem zakończyliśmy kolejne dwa wdrożenia w ramach Projektu pt.: „Wprowadzenie Nowoczesnych e-Usług w Podmiotach Leczniczych Nadzorowanych przez Ministerstwo Zdrowia”.  Nexus Polska tym samym ugruntowało swoją pozycję lidera we wdrożeniach e-Usług, gdyż jest jedyną spółką, która do tej pory skutecznie uruchomiła zaprojektowane rozwiązania w podmiotach leczniczych

 

W Szpitalu Klinicznym im. Jonschera w Poznaniu wdrożenie było możliwe dzięki wsparciu Dyrektora Pawła Daszkiewicza, Dyrektor ds. medycznych Doroty Woźnickiej oraz Dyrektora ds. ekonomicznych Kingi Orłowskiej. Szczególne podziękowania za doskonałą współpracę należą się zespołowi składającemu się z Natalii Biały, Aleksandry Stefaniak – Kałużnej oraz Przemysława Stajkowskiego.

 

W Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. W. Degi, uruchomienie e-Usług zakończyło się sukcesem dzięki Dyrektorowi Szpitala dr n. medycznych Przemysławowi Daroszewskiemu oraz Kierownikowi zespołu IT Rafałowi Młodoszewskiemu.

Kontakt