16.07.2020

Nowe kontrakty

W ostatnich tygodniach Spółka Nexus Polska pozyskała dwa istotne kontrakty na dostawę aparatury medycznej.

Wygrane postępowania są  konsekwencją, podjętej  w ubiegłym roku przez Zarząd,  decyzji dotyczącej rozbudowy kompetencji w zakresie urządzeń medycznych. Celem firmy jest zapewnienie klientom możliwie szerokiej oferty rozwiązań pozostających w interakcji z dostarczanymi systemami informatycznymi.  

 

Pierwszym projektem jest dostawa dla Spółki Przyjazny Szpital w Połczynie Zdroju nowoczesnego tomografu komputerowego wraz z wykonaniem prac adaptacyjnych w pomieszczeniu Pracowni Tomografii Komputerowej. Zamówienie obejmuje także podłączenie urządzenia do dostarczonego wcześniej, pierwszy raz w Polsce, systemu CHILI PACS. Wartość projektu to ponad 1 379 800 zł.

 

Drugi projekt to dostarczenie cyfrowego aparatu RTG wraz z oprogramowaniem dla Zachodniego Centrum Medycznego w Krośnie Odrzańskim.  W zakresie projektu znalazły się także wykonanie prac adaptacyjnych w Pracowni Radiologicznej, dostawa i konfiguracja systemów NEXUS RIS/PACS oraz szkolenia dla personelu medycznego. Wartość projektu to ponad 958 000 zł. 

zdjęcie: https://powiatkrosnienski.pl/umowa-na-dostawe-cyfrowego-aparatu-rtg/ 

Kontakt